Flagi

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji flag rozmaitych typów:

- państwowych
- reklamowych
- okolicznościowych.

Stale rozwijamy swoje możliwości techniczne w tym kierunku i dziś możemy śmiało powiedzieć, że żaden rozmiar, żaden motyw nadruku czy kolor nie stanowią dla nas problemu. Trwałe kolory to wyzwanie właśnie dla nas.

Drukujemy metodą:

1. sitodruku, dająca znakomite efekty oraz bardzo wysoką wytrzymałość. Posługujemy się wodnymi farbami firmy DuPoint Paister, które poddajemy procesowi utrwalania na dzianinie używając metody termicznej. Aby udało nam się sprostać wymaganiom projektantów graficznych mieszamy nasze barwniki i drukujemy je zgodnie z przyjętą w poligrafii ogólną skalą PANTONE, a także RAL. Nadruk na każdej fladze jest jednakowy i świetnie czytelny obustronnie - na rewersie jako odbicie lustrzane. Używany proces druku nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

2. druku cyfrowego (sublimacji) - tzw. fotoflagi - wykonywane na nowoczesnych drukarkach cyfrowych MIMAKI o maksymalnej szerokości zadruku nawet do 200 cm. Przenikalność nakładanych farb na bazie alkoholu wynosi aż 95%, konieczne jest utrwalanie termiczne (wypalanie) i obróbka chemiczna. Dzięki tym zabiegom efekt końcowy zadowoli każdego klienta.

Proces produkcji w całości skupiamy w jednym miejscu, powoduje to iż stale możemy czuwać nad jakością i dynamicznie reagować na zmiany Klientów. Szwy flagi są wykonane z solidnego, podwójnego ściegna. Wzmacniane narożniki, zapobiegają strzępieniu, a po montażowej stronie flagi doszywamy wytrzymałą taśmę poliestrową. Wszystkie egzemplarze wyposażone są w karabinki z tworzyw sztucznych dzięki którym możliwe jest zamocowanie flagi na maszcie. Skończona flaga przechodzi skrupulatną kontrolę jakości.

Nasi klienci

Studio Scherzo ul. Kołłątaja 9, 85-080 Bydgoszcz tel: 52 322 35 79

Copyright © 2010 Studio Scherzo - Agencja Reklamowa

Projekt i wykonanie: Pro-Link strony internetowe