Grafika na pojazdach

Grafika na pojazdach - wykonujemy profesjonalne reklamy na środkach transportu:

- samochody
- tramwaje
-  autobusy
- inne na życzenie

Oferujemy specjalistyczne doradztwo wraz z projektowaniem oraz możliwością wyboru technologii wykonania. Proces produkcyji wykonywany jest w naszym zakresie co pozwala na udzielanie gwarancji bezpieczeństwa. Przedstawiamy podstawowe materiały które stosujemy do wyklejania reklam na pojazdach:

Folia wylewana dedykowna do druku solventowego lub folia wylewana kolorowa wycinana ploterowo (poszczególne kształty) oraz nakładana na całych powierzchniach. Charakteryzuje się ona świetnymi parametrami naciągania i rozciągania. Jest to sposób na aplikację w trudnodostępnych miejscach, przetłoczniachna zagięciach czy samochodowych uszczelkach. Możnemy nałożyć warstwę laminatu którą wylewamy zwiększywszy trwałość kolorów.

Folia one way vision przeznaczona do wydruku grafik naklejanych na szyby. Dzięki zastosowanej perforacji uzyskujemy możliwość przenikania światła w 40 lub 60% do środka pomieszczenia.
- Folia banerowa przeznaczona do aplikacji na plandekach lub banerach która jest odporna na rozciąganie się podłoża oraz jego zginanie. Wycinana ploterowo (poszczególne kształty) lub nakładana na całych powierzchniach.

Folia magnetyczna z naniesioną grafiką jest w pełni usuwalna i nie powoduje zanieczyszczeń powierzchni samochodu. Zalecana jest ona w systemach częstej zmiany informacji.

Laminaty - zabezpieczają wydruki przed uszkodzeniami oraz wydłużają okres ekspozycji. W ofercie mamy laminaty błyskowe, matowe oraz specjalne.

Nasi klienci

Studio Scherzo ul. Kołłątaja 9, 85-080 Bydgoszcz tel: 52 322 35 79

Copyright © 2010 Studio Scherzo - Agencja Reklamowa

Projekt i wykonanie: Pro-Link strony internetowe