Reklamy podświetlane i kasetony reklamowe

Kasetony (reklamy podświetlane), reklamy przestrzenne (blokowe)

Obecnie konkurencja jest olbrzymia, ulice przepełnione są kolorowymi oznakowaniami firm i instytucji zachęcających do zakupu dóbr i usług. Z tego względu na decyzję o zakupie może wpłynąć nawet  najmniejszy szczegół oznakowania, niejednokrotnie oznakowanie jest jedyną informacją o istnieniu firmy.
Budowanie liter 3D i reklam podświetlanych jest, wbrew pozorom, procesem bardzo złożonym. Nie wystarczy zbudowanie „pudła z tworzywa” i umieszczenie w nim lampy. Uzyskanie pożądanego efektu wymaga doboru tworzyw i folii o odpowiednich właściwościach świetlnych oraz właściwego rozplanowania źródeł światła i ich zasilania. Jest to niezbędny warunek budowy podświetlanej reklamy świecącej długo, równomiernie i w pożądanym kolorze.

Kasetony reklamowe: Rodzaj i forma kasetonu uzależniona jest od indywidualnych wymagań klienta ale też niejednokrotnie od uwarunkowań architektonicznych bądź możliwości montażowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kasetonów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych:

- jednostronne
- dwustronne
- podświetlane
- niepodświetlane
- z licem winylowym – tzw. elastyczne czoło
- z licem z PMMA (lico płaskie lub tłoczone z plexi)
- z Dibonu
- z blachy

Zastosowane grafiki mogą być wykonane w technice druku solwentowego lub z kolorowych folii monomerycznych, w niektórych typach kasetonów proponujemy grafikę wykonaną za pomocą połączenia dwóch materiałów.

Wychodząc naprzeciw nowym technologiom w naszych kasetonach reklamowych wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia diod LED. Na życzenie klienta kasetony oraz formy blokowe wyposażamy w czujniki zmierzchowe oraz lakierujemy proszkowo na dowolny kolor wskazany w klasyfikacji RAL.

Blokowe reklamy podświetlane: zajmujemy się również produkcją reklam blokowych podświetlanych zarówno od wewnątrz i od zewnątrz, jak i zwykłych niepodświetlanych (np: liter 3D) ze styroduru lub w formie puszkowej PCV.


Nasi klienci

Studio Scherzo ul. Kołłątaja 9, 85-080 Bydgoszcz tel: 52 322 35 79

Copyright © 2010 Studio Scherzo - Agencja Reklamowa

Projekt i wykonanie: Pro-Link strony internetowe