O nas

Studio Scherzo jest istniejącą od 2000 roku agencją reklamową. Od samego początku wyspecjalizowaliśmy się w druku wielkoformatowym oraz w produkcji flag metodą sitodruku oraz sublimacji.

Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają na wykonanie prac w technologii druku solventovego o dowolnych rozmiarach a także wielkoformatowymi sitami, pozwalającymi na wykonanie flag o wiernym odwzorowaniu kolorów.

Druk solventowy dzięki zastosowaniu specjalnego, agresywnego, szybkoschnącego rozpuszczalnika trwale wnika i wiążę się z podłożem. W przypadku zastosowań na zewnątrz nie jest wymagane pokrywanie dodatkowymi warstwami ochronnymi (trwałość na zewnątrz nawet do 4 lat). Specjalny system suszenia zapewnia uzyskanie gotowego, odpornego na warunki atmosferyczne produktu bezpośrednio z maszyny.
 

Od niedawna drukujemy również nowatorską metodą druku technika UV która pozwala z kolei na bezpośredni druk na materiałach twardych typu: PCV, plexi, szkło, drewno, tektura, metal itd. do grubości 4,45 cm.
Sprzęt którym dysponujemy, pozwala na drukowanie w jednym kawałku do 320 cm szerokości (długość nieokreślona), o jakości do 1040 dpi oraz dowolne wykończenie gotowych prac.

Możemy je zgrzać do dowolnego rozmiaru, zszyć bądź zgrzać rękawy, zakuć oczka a także na życzenie dokonać montażu gotowej reklamy na dowolnym obiekcie w dowolnym miejscu w Polsce.
Drukujemy na każdym materiale, w tym w większości na: banerze (frontlite, backlite, blackout), folii samoprzylepnej (monomerycznej matowej, połyskowej), siatce (mesh), papierze (blueback, whiteback, citilight), materiale flagowym (poliester, berolina), folii one-way vision (perforowana), canvasie (płótno do reprodukcji), folii bannerowej, wylewanej (do przetłoczeń) etc.


Nasi klienci

Studio Scherzo ul. Kołłątaja 9, 85-080 Bydgoszcz tel: 52 322 35 79

Copyright © 2010 Studio Scherzo - Agencja Reklamowa

Projekt i wykonanie: Pro-Link strony internetowe